Медичний центр «МІЛАМЕД»

Медичний центр «МІЛАМЕД» працює з 2005 року. За цей час ми відкрили мережу філій у багатьох районних центрах Хмельницької області і не тільки. Наша команда завжди націлена тільки на надання якісних медичних послуг для кожної людини, яка звертається до нас за допомогою.

Зв'яжіться з нами

Записатись на прийом

Залишіть заявку та ми зв'яжемось з вами

Надіслати

Наші лікарі


На сьогоднішній день у медичному центрі працюють більше 50 висококваліфікованих спеціалістів. Досвід роботи та професіоналізм наших фахівців забезпечують кращі методи досліджень і найвищу ефективність лікування різних видів захворювань.

Відгуки наших пацієнтів

Karyna Tkachuk

Сервіс дуже класний. Весь персонал привітний і ввічливий. Робила 2 процедури, все пройшло чудово. Буду радити друзям!

Ирина Мовчан

ЛОР Семенюк Сергій чудовий лікар і просто хороша людина. На консультації все чітко пояснив і відповів на 1000 запитань. Після операції в дитини підтримує зв'язок і без будь якого невдоволення знову дає відповіді на всі запитання, а в батьків їх завжди багато. Лікаря рекомендую однозначно! Щодо іншого персоналу нажаль враження двозначне, почалася все з запитань чому нас так багато в супроводі (2 людей, мама дитини і її хресна) і додам, що ми не місцеві самі, тому тей хто знає місто мені був потрібен поряд, а пізніше... прямо ніхто нічого не казав, але культурно давали зрозуміти , що нам пора додому після операції, хоча дитина ще не прийшла повністю в себе після наркозу. Я розумію, що час був пізній, приблизно половина дев'ятої вечора (дитину забрали на операцію о 18 годині) і всі хочуть додому, але... Ситуації бувають різні. Ще хочеться подякувати анестезіологу, який уважно розпитав про все перед операцію і пояснив всі нюанси стану в якому перебуватиме дитина. Отже 5 зірочок операційній команді, а персоналу терпіння і розуміння до пацієнтів, особливо маленьких.

Ira Masalitina

Велика вдячність лікарю УЗД Кучеренко Аркадію Віталійовичу за кваліфіковану консультацію, ніжне відношення до вагітної і чудовий настрій!!! Рекомендовано Всім жінкам!!!

Надежда Роик

Зробили дитині операцію, вирізали аденоїди. Велика вдячність лікарю Семенюку С.Ю. за високий професіоналізм і кваліфікований підхід. Весь персонал привітний і дуже позитивний. Дуже гарні враження і емоції після проведеного оперативного втручання. Для дитини це дійсно весела пригода. Всім щиро радимо робити таку операцію саме тут і саме в цього лікаря!)

Шуляк Катерина

Я вперше звернулась до цієї лікарні, і не пожалкувала! Я щиро дякую МЕЛЬНИЧУК Тетяні Вікторівні за її професіоналізм, турботу, піклування і людську простоту. Це жінка -лікар, якій дивишся в очі і від подяки хочеться обійняти, дуже Вам дякую! А також не можу не подякувати анестезіологу Ігору Степановичу, за його гарну роботу та позитив! Я пишаюсь, що саме в нашій країні є такі лікарі- професіонали своєї справи, низький Вам уклін! Дай Боже Вам міцного здоров'я, щоб Ви ще не одного пацієнта оздоровили)) Лікарня супер! Все на вищому рівні!

Олег Іваненко

Дякую за гарне відношення до пацієнтів Чорна О.В. хороший молодий спеціаліст, дуже доступно пояснює

Олександр Чорний

Проходив тут ЕФГДС, дуже сучасна клініка, все швидко. Нова, сучасна апаратура, лікар все пояснив. Рекомендую👌

Соломія

Лікарі - професіонали своєї справи, гарні умови, видно, що працюють над сервісом Дякую Міламеду!

Станіслав

Раджу цю лікарню аналізи з 7:30 ранку працюють, що є дуже актуально в наш час!

Уляна К

Дуже вдячна! Приємні працівники та розумні кваліфіковані лікарі. Працюють швидко та надійно. Рекомендую!

ELENA AREVA

Доброго дня, хочу поділитися відгуком про клініку МІЛАМЕД, хочу перш за все сказати велике дякую лікарю УЗД Кучеренко Аркадій Віталійовичу, за те що так приємно з усмішкою прийняв на прийом, дуже гарно все розказав, хочу побажати всім лікарям, саме головне здоров'я, і процвітання клініці МІЛАМЕД.

Сергій Задорожний

Робив комплекс аналізів. Все сподобалось, привітний персонал, хороша ціна! Рекомендую, повернусь ще при нагоді Дякую

Юлия

Чуйний персонал та кваліфіковані лікарі. Робила УЗД внутрішніх органів, лікар пояснила всі моменти ще під час процедури. Рекомендую звертатись)

Alina Yasynetska

Дуже хороший медичний центр, гарне обслуговування, привітний персонал та приємні ціни 👍 Неодноразово зверталась до дерматолога Шинкарук Т. К. 🥰 Чудовий спеціаліст з індивідуальним підходом, всім рекомендую!

Ирина Мошинская

Більше 15 років користуюсь послугами медичного центру, завжди уважне та професійне ставлення лікарів та всього персоналу центру. 100% рекомендую всім.

Ярослава Шевцова

Сдавала анализы - на девушки ресепшене приветливые, даже в субботу) Медсестра аккуратно взяла кровь на анализ. Результаты получила быстро и без проблем.

Katrin Karmalita

Кращий медичний центр в місті! Сервіс на вищому рівні, обслуговуюсь в Міла мед від самого їх відкриття!

Саша Кудинова

Прочитавши відгуки про заклад, дуже налякалась, очікувала найжахливішого. Але! І консультація у гінеколога, і здача аналізів, і просто сам прийом та зала очікування все пройшло якнайкраще! Усі привітні, чемні, відповідають на питання без проблем та допомагають. В приміщенні пробула максимум хвилин 20, за цей час встигли і проконсультуватись з лікарем і взяти аналізи. Я дійсно не розумію, звідки люди пишуть про погане відношення. Певно ви давно не були в державних закладах?

Oksana Olishchuk

Якісно проведене УЗД - перший крок до одужання. Дуже довго турбував біль у плечі. Записалась на УЗД. Лікар не тільки провела процедуру, але й дала поради щодо лікування. Дякую.

Василина Корсун

Дуже хороший медичний центр, приємний персонал, а головне можна пройти обстеження не за всі гроші. Коли мені або комусь з членів сім'ї призначають здати аналізи завжди користуємося послугами саме цієї клініки, бо знаю, що у них використовують тільки новітні технології та європейські стандарти. Тому рекомендує саме цей заклад.

Марина Корсун

Мега круті лікарі, талановитий хірург-Роман Юрійович Балич 🙏💐, підхід до кожного пацієнта це нереальна любов до своєї роботи 🔥, окрема подяка анестезіологу 😉☕дякую за легкий сон) Дуже дякую за підтримку Людмилі Сабірівні 🤗🌷 Палати шикарні, медперсонал привітний та приємний. Дуже раджу 🙏❤️🔥

Ірина Лисяк

Висококваліфіковані лікарі, привітні. Все швидко, чітко, немає безкінечних черг. Дуже затишно)

Vadym Makarov

Міламед – це місце, де професіоналізм і пацієнтоорієнтований підхід переплітаються. Приємний персонал та висококваліфіковані лікарі завжди готові надати допомогу та відповісти на всі питання. Сучасне обладнання та затишна атмосфера роблять Міламед відмінним варіантом для отримання медичних послуг. Я ціную їхню уважність та забезпечення високого стандарту лікування.

Виктория Мулько

Дякую лікарні та персоналу за чудовий сервіс, турботу, піклування та бережність. Особлива подяка чуйним, добрим лікарям-професіоналам Оксані Ігорівні, Тетяні Вікторівні та найпозитивнішому у світі анестезіологу Ігору Степановичу! Лікарня супер! Все на вищому рівні!

Наталія

Оперувалась нещодавно у лікаря Балицького. То хочу сказати , що ця операція найкраща в моєму житті, я не відчула болі взагалі. Я в шоці, що таке буває. Догляд після операції теж просто супер, допомагали одужати, мінімізуючи біль. Хоча операція складна і недешева, воно того варте. Дуже рекомендую. Ще дуже сподобався кардіолог, точно добре знає свою справу. Взагалі весь персонал дуже привітний, адміністрація, медсестри та всі там. Воно того варте, я їхала з іншого міста заради кваліфікованого лікаря. Безмежне дякую.

Oleg Esin

Прекрасний медичний центр! Лікарі висококваліфіковані професора, справжні професіонали у своїй справі! Рекомендую!

Валентина Лаврентьева

Велика подяка колективу Міламед за надані професійні медичні послуги. Завдяки чудовому сервісу та умовам перебування лікування пройшло бездоганно! Рекомендую.


Результати аналізів